Son dakika spor haberleri: Galatasaray’dan stoper harekatı! Süper Lig’in yıldızı…

Orta saha ve hücum hattına yerli takviyeler yapan Galatasaray’da sıra savunmaya geldi. Marcao-Luyindama-Donk- Ozornwafor’dan oluşan stoper … Orta saha ve hücum hattına yerli takviyeler yapan Galatasaray'da sıra savunmaya geldi. Marcao-Luyindama-Donk- Ozornwafor'dan oluşan stoper rotasyonuna yerli alternatif eklemek isteyen sarı-kırmızılılar, listenin ilk sırasına Göztepe'den Alpaslan Öztürk'ü koydu. Sezon başında Fenerbahçe'ye transferi son anda gerçekleşmeyen başarılı oyuncu sözleşmesini uzatmadı. Sabah'ın haberine göre; sezon sonunda serbest kalacak 27 yaşındaki savunmacı, Fatih Terim faktöründen dolayı Galatasaray'a [...]
GALATASARAY - Şubat 25, 2021 12:48 pm A A

Orta saha ve hücum hattına yerli takviyeler yapan Galatasaray’da sıra savunmaya geldi.

Marcao-Luyindama-Donk- Ozornwafor’dan oluşan stoper rotasyonuna yerli alternatif eklemek isteyen sarı-kırmızılılar, listenin ilk sırasına Göztepe’den Alpaslan Öztürk’ü koydu.

Sezon başında Fenerbahçe’ye transferi son anda gerçekleşmeyen başarılı oyuncu sözleşmesini uzatmadı.

Sabah’ın haberine göre; sezon sonunda serbest kalacak 27 yaşındaki savunmacı, Fatih Terim faktöründen dolayı Galatasaray’a sıcak bakıyor.

Göztepe’nin Kadıköy’de Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği maçta sahanın en iyilerinden olan 1.86 boyundaki Alpaslan, kendisine gelen birçok teklifi geri çevirdi ve sarı-kırmızılıları beklemeye başladı.

KAAN AYHAN’A BÜTÇE YOK
Orta saha ve sağ bekte de görev yapabilen tecrübeli stoper futbol altyapısını Belçika’da aldı. Alpaslan gibi çok yönlü Kaan Ayhan’a 2.5 milyon Euro verecek bütçesi olmayan Galatasaray, sözleşmesi sona erecek yerli savunmacı arıyor ve 1993 doğumlu Alpaslan’ı gündemde tutuyor.

GALATASARAY - 12:48 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.