Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de gerçek ortaya çıktı! Christoph Daum…

Göztepe yenilgisi sonrası tam bir kaos ortamına giren Fenerbahçe’de flaş bir iddia gündemi sarstı. Yönetimin ismi Erol Bulut’un yerine geçen … Göztepe yenilgisi sonrası tam bir kaos ortamına giren Fenerbahçe'de flaş bir iddia gündemi sarstı. Yönetimin ismi Erol Bulut'un yerine geçen Christoph Daum'la iki hafta önce temasa geçtiği öne sürüldü. İddialara göre Galatasaray yenilgisinden sonra Alman hocayla bağlantı kuruldu. TÜM MAÇLAR MERCEK ALTINDA Derbiden iki gün sonra yani 8 Şubat'ta resmi olmayan yollardan Daum'la görüşüldüğü belirtiliyor. [...]
FENERBAHÇE - Şubat 25, 2021 1:12 pm A A

Göztepe yenilgisi sonrası tam bir kaos ortamına giren Fenerbahçe’de flaş bir iddia gündemi sarstı.

Yönetimin ismi Erol Bulut’un yerine geçen Christoph Daum’la iki hafta önce temasa geçtiği öne sürüldü.

İddialara göre Galatasaray yenilgisinden sonra Alman hocayla bağlantı kuruldu.

TÜM MAÇLAR MERCEK ALTINDA

Derbiden iki gün sonra yani 8 Şubat’ta resmi olmayan yollardan Daum’la görüşüldüğü belirtiliyor. Tecrübeli hoca bu nedenle yaklaşık 2 haftadır Fenerbahçe’nin tüm maçlarını mercek altına aldı.

FENERBAHÇE’Yİ ÇOK ÖZLEDİ

Daum’un takımın artı ve eksileriyle ilgili rapor bile hazırladığı iddia ediliyor. Alman teknik adamın hem Türkiye hem Fenerbahçe’yi çok özlediği ve dönüş için can attığı da ifade ediliyor.

“YÖNETİME ŞART SUNMAM”

3 yılı aşkın süredir takım çalıştırmayan Daum’un, “Fenerbahçe’nin bana ihtiyacı varsa hiçbir şart sunmadan her türlü teklifi kabul ederim” mesajını yönetime gönderdi gelen bilgiler arasında.

DÜNDEN RAZI AMA YÖNETİM KARARSIZ!

Daum 11 yıl aradan sonra Fenerbahçe’ye dönmeyi çok istiyor. Ancak Fenerbahçe yönetimi hem Erol Bulut hem de yeni hoca konusunda kesin kararını vermedi. (Takvim)

FENERBAHÇE - 1:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.