Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de Ali Koç’tan Emre Belözoğlu’na flaş teklif!

Trabzonsporkarşısında kötü bir skor alınması durumunda Erol Bulut’la yolları ayırmayı planlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan çok flaş bir hamle … Trabzonsporkarşısında kötü bir skor alınması durumunda Erol Bulut'la yolları ayırmayı planlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan çok flaş bir hamle geldi. Takvim'in haberine göre; Erol Bulut'un yerine düşünülen Christoph Daum'a taraftarların tepki göstereceğinden endişe eden Ali Koç'un sportif direktör Emre Belözoğlu'na, "Erol hocayla yolları ayırırsak takımın başına sen geç" teklifini yaptığı belirlendi. Ancak Belözoğlu'nun, "Artık hata [...]
FENERBAHÇE - Şubat 25, 2021 1:36 pm A A

Trabzonsporkarşısında kötü bir skor alınması durumunda Erol Bulut’la yolları ayırmayı planlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan çok flaş bir hamle geldi.

Takvim’in haberine göre; Erol Bulut’un yerine düşünülen Christoph Daum’a taraftarların tepki göstereceğinden endişe eden Ali Koç’un sportif direktör Emre Belözoğlu’na, “Erol hocayla yolları ayırırsak takımın başına sen geç” teklifini yaptığı belirlendi.

Ancak Belözoğlu’nun, “Artık hata yapma şansımız yok. Bize çok iyi bir teknik adam lazım” ifadesini kullanarak teklifi kibarca reddettiği ifade edildi.

FENERBAHÇE - 1:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.