Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de Osayi-Samuel’den Emre Belözoğlu sözleri! “Buraya gelmemde etkili oldu”

Fenerbahçe’nin devre arasında kadrosuna kattığı Osayi-Samuel, basın toplantısı düzenledi. İşte Osayi’nin açıklamaları: “Bu zamana kadar kendi … Fenerbahçe'nin devre arasında kadrosuna kattığı Osayi-Samuel, basın toplantısı düzenledi.İşte Osayi'nin açıklamaları:"Bu zamana kadar kendi adıma her şey iyi geçti. Emre Belözoğlu'nun transferimde büyük katkısı oldu. Fenerbahçe'de kendimi geliştireceğimi düşünüyorum.Gol atma konusunda kendimi geliştirmem gerektiğini düşünüyorum. Kendimi burada gerçekten iyi ve rahat hissediyorum."SÜPER LİG ZORLU BİR LİG"Süper Lig fiziksel olarak oynanan bir lig, Championship'den fizik olarak [...]
Uncategorized - Şubat 24, 2021 6:00 am A A

Fenerbahçe’nin devre arasında kadrosuna kattığı Osayi-Samuel, basın toplantısı düzenledi.

İşte Osayi’nin açıklamaları:

“Bu zamana kadar kendi adıma her şey iyi geçti. Emre Belözoğlu’nun transferimde büyük katkısı oldu. Fenerbahçe’de kendimi geliştireceğimi düşünüyorum.

Gol atma konusunda kendimi geliştirmem gerektiğini düşünüyorum. Kendimi burada gerçekten iyi ve rahat hissediyorum.

“SÜPER LİG ZORLU BİR LİG”

Süper Lig fiziksel olarak oynanan bir lig, Championship’den fizik olarak çok farklı ve teknik isteyen bir lig. Türkiye ligi güçlü ve zorlu, buradaki tutku çok yüksek.

Mesut Özil’in buraya gelmesi Fenerbahçe’ye neden geldiğimi gösteriyor. Genç bir oyuncuyum ve ondan öğreneceğim çok şey var.

Baskı her zaman var, ben bu baskıyı güven kazanmak için kullanıyorum. Bir baskı hissetmiyorum, nasıl bir futbolcu olduğumu göstermek istiyorum.

Uncategorized - 6:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.