Orgill tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasındaki Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor maçında sakatlanan Antalyaspor’un Jamaikalı oyuncusu Dever Orgill … Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasındaki Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor maçında sakatlanan Antalyaspor'un Jamaikalı oyuncusu Dever Orgill, hastaneye kaldırıldı. Karşılaşmanın 53. dakikasında karşı karşıya kaldığı Gaziantep kalecisi Günay Güvenç ile çarpışarak sakatlanan Orgill, oyuna devam edemedi. Sağlık ekipleri tarafından saha kenarına alınan Orgill, daha sonra ambulansla kentteki özel bir hastaneye götürüldü. Çarpmaya bağlı olarak baş dönmesi [...]
Uncategorized - Şubat 24, 2021 1:00 am A A
Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasındaki Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor maçında sakatlanan Antalyaspor’un Jamaikalı oyuncusu Dever Orgill, hastaneye kaldırıldı.
Karşılaşmanın 53. dakikasında karşı karşıya kaldığı Gaziantep kalecisi Günay Güvenç ile çarpışarak sakatlanan Orgill, oyuna devam edemedi.
Sağlık ekipleri tarafından saha kenarına alınan Orgill, daha sonra ambulansla kentteki özel bir hastaneye götürüldü.
Çarpmaya bağlı olarak baş dönmesi yaşadığı öğrenilen tecrübeli golcünün, tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığı ve müşahede altında tutulduğu bildirildi.
Uncategorized - 1:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.