Gaziantep FK-FTA Antalyaspor maçının ardından

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Gaziantep futbol Kulübü, Fraport TAV Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından … Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Gaziantep futbol Kulübü, Fraport TAV Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından konuşan Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto, "Rakip hep bizim hatamızı bekledi. İkinci yarı daha kontrollü oynadık.Oyuncularım kazanmayı çok istedi, mücadele etti ama tek eksik goldü. Gol atamayınca da kazanmazsınız. Futbolun doğasında bu var." şeklinde konuştu. [...]
Uncategorized - Şubat 24, 2021 2:48 am A A
Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Gaziantep futbol Kulübü, Fraport TAV Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldı.
Karşılaşmanın ardından konuşan Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto, “Rakip hep bizim hatamızı bekledi. İkinci yarı daha kontrollü oynadık.Oyuncularım kazanmayı çok istedi, mücadele etti ama tek eksik goldü. Gol atamayınca da kazanmazsınız. Futbolun doğasında bu var.” şeklinde konuştu.
FTA Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, “İştahlı bir takım var. Bugün özellikle hücuma geçişlerde önemli pozisyonlar yaratmamıza rağmen eksik kaldık. Ama bunlar tamamlanabilecek şeyler. Biraz zamana ihtiyaç var.” ifadelerini kullandı.
Uncategorized - 2:48 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.