Aktüel haberler (24.02.2021)

UEFA’DAN MELER’E GÖREV Halil Umut Meler, UEFA Avrupa Ligi Dinamo Zagreb-Krasnodar maçını yönetecek. Yardımcılıklarını M. Emre Eyisoy ve Cevdet … UEFA'DAN MELER'E GÖREV Halil Umut Meler, UEFA Avrupa Ligi Dinamo Zagreb-Krasnodar maçını yönetecek. Yardımcılıklarını M. Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu yapacak. İKİ ERTELEME BUGÜN Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nde ertelenen iki maç bugün oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle: 15.00 Bursa BB-Arkas, 16.30 Tokat BLD-İstanbul BB. HALKBANK PARKEDE Halkbank Voleybol Takımı, CEV Challenge Kupası yarı final ilk [...]
FUTBOL - Şubat 24, 2021 8:38 am A A

UEFA’DAN MELER’E GÖREV
Halil Umut Meler, UEFA Avrupa Ligi Dinamo Zagreb-Krasnodar maçını yönetecek. Yardımcılıklarını M. Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu yapacak.

İKİ ERTELEME BUGÜN
Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde ertelenen iki maç bugün oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle: 15.00 Bursa BB-Arkas, 16.30 Tokat BLD-İstanbul BB.

HALKBANK PARKEDE
Halkbank Voleybol Takımı, CEV Challenge Kupası yarı final ilk maçında bugün İtalya’nın Powervolley takımını konuk edecek. Başkent’teki maç saat 17.30’da.

NORVEÇ MAÇI İSPANYA’DA

JOSE’NIN YERINE JULIAN
Tottenham’da teknik adam değişikliğine gidilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Mourinho’nun kovulma ihtimali yüksek. Yerine düşünülen ilk isim ise Julian Nagelsmann.

GRIEZMANN HATA YAPTI
Barcelona’nın eski oyuncusu Mathieu, Antoine Griezman için “Atletico’da çok önemli bir parçaydı. Barcelona’da bu kadar önemi yok” diye konuştu.

FUTBOL - 8:38 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.