Testi negatif çıkan Halil Dervişoğlu takımla çalıştı

Galatasaray, Covid-19 testi negatif çıkan ve karantina süresini tamamlayan Halil Dervişoğlu’nun son antrenmanda takımla çalışmalara başladığını … Galatasaray, Covid-19 testi negatif çıkan ve karantina süresini tamamlayan Halil Dervişoğlu'nun son antrenmanda takımla çalışmalara başladığını açıkladı. Kulüpten yapılan paylaşımda şu ifadeler yer aldı: "Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşamki lig maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı. Diğer oyuncular antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra pas oyunları ve ardından dar [...]
Uncategorized - Şubat 23, 2021 3:24 pm A A
Galatasaray, Covid-19 testi negatif çıkan ve karantina süresini tamamlayan Halil Dervişoğlu’nun son antrenmanda takımla çalışmalara başladığını açıkladı.

Kulüpten yapılan paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşamki lig maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı.

Diğer oyuncular antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra pas oyunları ve ardından dar alan oyunlar üzerinde duruldu.
Antrenmanın ana bölümünde dayanıklılığı yönelik çift kale oyun gerçekleştirildi.
Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
Sofiane Feghouli, kondisyonerler eşliğinde saha dönüş programı dahilinde özel bir çalışma yaptı.
Covid-19 hastalık süreci atlatan, karantina süresi dolduktan sonra yapılan PCR testleri negatif sonuçlanan ve tüm kan testleri normal saptanan Halil Dervişoğlu takımla çalıştı.
Emre Taşdemir ve Marcelo Saracchi, tedavilerinin ardından salonda kuvvet, sahada koşu çalışmalarına başladı.
Galatasaray Futbol Takımı, BB Erzurumspor karşılaşmasının hazırlıklarına Salı günü saat 11.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.”
Uncategorized - 3:24 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.