Galatasaray’ın yıldızı Mostafa Mohamed’e övgü dolu sözler! “Böyle giderse…”

Galatasaray’ın ara transferde Zamalek’ten aldığı Mostafa Mohamed performansıyla sadece Türkiye’de değil ülkesinde de ses getiriyor. Genç forveti … Galatasaray'ın ara transferde Zamalek'ten aldığı Mostafa Mohamed performansıyla sadece Türkiye'de değil ülkesinde de ses getiriyor. Genç forveti mercek altına alan Mısır'ın Al-Masry Al-Youm gazetesi övgü dolu ifadelerde bulundu. Haberde, "En sonunda hedefine ulaştı ve şu anda Galatasaray'da harika işler yapıyor. Bundan sonra da yolu açık. Liverpool'da oynayan Salah gibi bir gün o da Premier Lig'de [...]
Uncategorized - Şubat 23, 2021 12:00 pm A A
Galatasaray’ın ara transferde Zamalek’ten aldığı Mostafa Mohamed performansıyla sadece Türkiye’de değil ülkesinde de ses getiriyor. Genç forveti mercek altına alan Mısır’ın Al-Masry Al-Youm gazetesi övgü dolu ifadelerde bulundu. Haberde, “En sonunda hedefine ulaştı ve şu anda Galatasaray’da harika işler yapıyor. Bundan sonra da yolu açık. Liverpool’da oynayan Salah gibi bir gün o da Premier Lig’de forma giyecek” denildi.

Herkesin dikkatini çekmeyi başardı

Mohamed’in gelecekte Mısır futbolunda Salah’ın yerini alacağını yazan gazete, “Artık Avrupa’da ve kısa sürede herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Formunu koruduğu sürece İngiltere’de çok kısa bir sürede boy gösterebilir. Yıllarca Avrupa’da oynamak için bekledi” dedi. (Takvim)

Uncategorized - 12:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.