Fenerbahçe’den derbinin ardından Galatasaray’a sert cevap! “Tamamen yalan”

Fenerbahçe İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu’nun açıklamalarından satır başları; “Hafta içi Galatasaray yönetimi 5 kere … Fenerbahçe İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu'nun açıklamalarından satır başları;"Hafta içi Galatasaray yönetimi 5 kere konuştu. Bu yalan ve iftira seviyesini muhatap alıp almamayı çok düşündük""Ortada yapılan çok ciddi bir suç var. İnanılmaz iftira ve yalanlar var. Bu seviyeyi kendileri yarattı.""İsim listesine bakılmadan Mustafa Cengiz'le beraber herkes içeri girmiş. Bu görüntüleri görünce insan utanır [...]
Uncategorized - Şubat 22, 2021 4:36 pm A A

Fenerbahçe İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu’nun açıklamalarından satır başları;

“Hafta içi Galatasaray yönetimi 5 kere konuştu. Bu yalan ve iftira seviyesini muhatap alıp almamayı çok düşündük”

“Ortada yapılan çok ciddi bir suç var. İnanılmaz iftira ve yalanlar var. Bu seviyeyi kendileri yarattı.”

“İsim listesine bakılmadan Mustafa Cengiz’le beraber herkes içeri girmiş. Bu görüntüleri görünce insan utanır ya! Takır takır içeri girmişler, konuşuyorlar.”

“Hem yalan söylüyorlar hem de bilgisizler. Bir kere tüm stadyumların protokol tribünleri Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne aittir. İçeri alma alamama durumu kulüpleri bağlamaz. Cahillik yapılan konu maalesef budur.”

“Hiçbir stada şifreyle taraftar alınması gibi bir şey olamaz. Gelen insanlara hangi tribüne geldikleri soruldu, isimleri ve HES kodları soruldu; listeden baktılar ve öyle aldılar. Bu tip eylemleri dile getirmek asıl çocukça olandır.”

“Yusuf Günay sözlerine çok dikkat etsin. Çok yanlış yolda. Militan gibi kelimeler kullanmaya hakkı yok. Hem yalan söyleyeceksiniz bir de militan gibi kelimeler kullanacaksınız. Bu iş çok tehlikeli yerlere gidiyor.”

“Nerede bu 3 bin kişi soruyorum! Yalanlarınızla bütün Türkiye’yi kirlettiniz. Ya çıkıp özür dileyeceksiniz ki ben zannetmiyorum bu erdemi gösterebileceklerini.”

“Yenilen kulüp olarak gidip Galatasaray’ı tebrik ettik medeni şekilde. Biz maçlardan sonra sonuç ne olursa olsun tezahürat yapmadık. Biz yönetici kimliklerimizle buradayız. Taraftar gibi davranırsak konu çok farklı yerlere gider.”

“Nasıl provokasyon yapıldığı görülüyor. Galatasaray Yönetiminin de hepsi eller havada tezahüratlar yapıyorlar. Biz de bu olaydan sonra yanlarına gidip uyarıyoruz. Olay tamamen bundan ibarettir.”

“Fenerbahçe Başkanını küfür etmiş duruma düşürmeye çalışıyorlar. Burada Mustafa Cengiz çok ciddi yanlış yolda. Bu yol yol değildir. Bu yalanı da şiddetle kınıyoruz. Bunlar yapanın yanına kar kalmasın.”

“Teknoloji çağında yalanları bu kadar rahat ortaya çıkabilecekken, nasıl böyle konuşabiliyorlar, hakikaten akılla, izanla açıklanabilecek şey değil.”

“Spor kamuoyu, bu programdan sonra her şeyin farkında olacak.”

“Görüntüyü çeken Etebo adlı oyuncuları, resmi hesabından paylaşmış. Sanki biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak komplo kurmuşuz, kamera yerleştirmişiz, biz servis etmişiz. Bu kadar da yalana, iftiraya gerçekten gerek yok. Türkiye her şeyi görüyor, biliyor.”

“Arda’nın ceza konusu bizi çok ilgilendirmez ama siz TFF olarak buna ceza vermezseniz, her kulüpten oyuncular küfür edip paylaşır, önünü alamazsınız.”

Fenerbahçe sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar şu şekilde;

Uncategorized - 4:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.