Emre Belözoğlu’dan Vedat Muriqi’ye sürpriz transfer telefonu!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu önceki gün, İtalya Serie A’da Lazio forması giyen sarı-lacivertli ekibin eski golcüsü Vedat Muriqi … Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu önceki gün, İtalya Serie A'da Lazio forması giyen sarı-lacivertli ekibin eski golcüsü Vedat Muriqi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. 41 yaşındaki futbol adamının, Kosovalı golcüyle gerçekleştirdiği sürpriz görüşmenin detayları ortaya çıktı. SON DURUMUNU SORDU! Takvim'in haberine göre, Belözoğlu, Vedat'a takımdaki son durumunu sordu ve "Lazio'dan ayrılırsan kapımız sana açık" ifadesini [...]
FENERBAHÇE - Şubat 22, 2021 11:36 pm A A

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu önceki gün, İtalya Serie A’da Lazio forması giyen sarı-lacivertli ekibin eski golcüsü Vedat Muriqi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

41 yaşındaki futbol adamının, Kosovalı golcüyle gerçekleştirdiği sürpriz görüşmenin detayları ortaya çıktı.

SON DURUMUNU SORDU!
Takvim’in haberine göre, Belözoğlu, Vedat’a takımdaki son durumunu sordu ve “Lazio’dan ayrılırsan kapımız sana açık” ifadesini kullandı. Lazio sezon sonunda Vedat’ı kiralama kararı alırsa Fener devreye girecek.

İTALYA’DA UYUM SORUNU YAŞADI
Fenerbahçe sezon başında 18.5 milyon euro karşılığında Vedat Muriq’yi Lazio’ya satmıştı. Kosovalı yıldız hem sakatlıklar hem de uyum sıkıntısı nedeniyle şu ana kadar bekleneni veremedi.

BAŞKAN KOÇ DA AÇIK KAPI BIRAKTI
İtalyan basını geçtiğimiz günlerde, Lazio’nun sezon sonunda Vedat ile yollarını ayırabileceğini yazmıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da bir açıklamasında Vedat için açık kapı bırakmıştı.

FENERBAHÇE - 11:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.