Son dakika spor haberi: Başakşehir-Trabzonspor maçının VAR’ı Özgür Yankaya oldu

Süper Lig’in 26. haftasının açılış karşılaşması olan Medipol Başakşehir-Trabzonspor mücadelesinin VAR’ı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu … Süper Lig'in 26. haftasının açılış karşılaşması olan Medipol Başakşehir-Trabzonspor mücadelesinin VAR'ı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre mücadelede Video Asistan Hakem olarak Özgür Yankaya görev yapacak. Özgür Yankaya'nın yardımcılıklarını ise Abdullah Buğra Taşkınsoy ile Ekrem Kan yürütecek. Öte yandan haftanın dikkat çeken mücadelesinde Halil Umut Meler'in düdük çalacağı [...]
Uncategorized - Şubat 21, 2021 12:48 pm A A

Süper Lig’in 26. haftasının açılış karşılaşması olan Medipol Başakşehir-Trabzonspor mücadelesinin VAR’ı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre mücadelede Video Asistan Hakem olarak Özgür Yankaya görev yapacak. Özgür Yankaya’nın yardımcılıklarını ise Abdullah Buğra Taşkınsoy ile Ekrem Kan yürütecek.

Öte yandan haftanın dikkat çeken mücadelesinde Halil Umut Meler’in düdük çalacağı açıklanmıştı. Karşılaşma bu akşam saat 19.00’da başlayacak.

Uncategorized - 12:48 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.