“Kaybetmek de ne yazık ki bir alışkanlık haline gelebiliyor”

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-0 kaybettikleri Trabzonspor maçını beIN SPORTS’a değerlendirdi. Kazanmanın bir … Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-0 kaybettikleri Trabzonspor maçını beIN SPORTS'a değerlendirdi. Kazanmanın bir alışkanlık olduğu gibi, kaybetmenin de bir alışkanlık haline gelebeldiğini söyleyen Aykut Kocaman'ın maç sonu açıklamaları şu şekilde: "Oyuncu kalitesine baktığımızda bu noktalardan çıkacak bir takım olarak görünüyoruz. 'Acaba olabilir mi?' soruları var, olmuşluğu var ancak bunu geçebilecek kaliteye sahibiz. Oyunun [...]
Uncategorized - Şubat 21, 2021 6:24 pm A A
Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-0 kaybettikleri Trabzonspor maçını beIN SPORTS’a değerlendirdi.
Kazanmanın bir alışkanlık olduğu gibi, kaybetmenin de bir alışkanlık haline gelebeldiğini söyleyen Aykut Kocaman’ın maç sonu açıklamaları şu şekilde:
“Oyuncu kalitesine baktığımızda bu noktalardan çıkacak bir takım olarak görünüyoruz. ‘Acaba olabilir mi?’ soruları var, olmuşluğu var ancak bunu geçebilecek kaliteye sahibiz. Oyunun hemen hemen gittiği yer belliyken, çok ekstra bir gol yedik. Amatörce hamleler arka arkaya geldi. Tam maçı kontrolümüze aldık, kazanmaya doğru gidiyoruz derken elimizden kaçırdık.
Kazanmak gerçekten bir alışkanlık, Trabzonspor bunu bir kez daha gösterdi. Kaybetmek de ne yazık ki bir alışkanlık haline gelebiliyor. Rakibin kalesinde genç bir kalecinin olduğu maçta kaleyi sadece bir şutun bulması, bugün her şeyi anlatıyor.”

Uncategorized - 6:24 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.