“Hikayenin içinde adım adım, çok güzel gidiyoruz”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 1-0 kazandıkları Medipol Başakşehir galibiyetini beIN SPORTS’a değerlendirdi. Galibiyeti … Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 1-0 kazandıkları Medipol Başakşehir galibiyetini beIN SPORTS'a değerlendirdi. Galibiyeti Trabzonspor şehrine armağan eden Abdullah Avcı'nın maç sonu açıklaması şu şekilde: "Trabzon verimli bir toprak, burayı iyi organize etmek lazım. Şehir adına çok mutluyum, onlara armağan olsun. Bu oyun bir organizasyon oyunu. Rakibin iki opsiyonu vardı, oyunun bütününde pozisyon vermedik gibi. [...]
Uncategorized - Şubat 21, 2021 7:36 pm A A
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 1-0 kazandıkları Medipol Başakşehir galibiyetini beIN SPORTS’a değerlendirdi.
Galibiyeti Trabzonspor şehrine armağan eden Abdullah Avcı’nın maç sonu açıklaması şu şekilde:
“Trabzon verimli bir toprak, burayı iyi organize etmek lazım. Şehir adına çok mutluyum, onlara armağan olsun. Bu oyun bir organizasyon oyunu. Rakibin iki opsiyonu vardı, oyunun bütününde pozisyon vermedik gibi. Sabırla oynadık, sonuna kadar denedik. Belki fazla pozisyona girmedik ama oyun üstünlüğünü kaybetmeden, topa sahip olduk. Mutluyum, keyifliyim. Başakşehir benim için çok olumlu şeylerin olduğu yer. Kazandık, kendi adıma mutluyum ama onlar da yakın zamanda kafalarını kaldıracaklardır. Hikayenin içinde adım adım, çok güzel gidiyoruz. Beraber hareket eden, gözlerinin içine bakan bir oyuncu grubumuz var.
Fenerbahçe maçı pazar günü. Takım iki gün izin yapacak. Hiç boşluğumuz yok, tek canlı dönen sektör futbol. İzinden dönünce tekrar bir COVID testi yapılacak. Takımımızın %60-70’i şu ana kadar geçirmiş vaziyette. Ondan sonra bir testimiz daha olacak, göreceğiz.”

Uncategorized - 7:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.