Futbol yok kavga var! Fenerbahçe ve Galatasaray yine birbirine girdi

SüperLig’de nefesleri kesen şampiyonluk yarışında sona yaklaştıksa gerilim de artıyor. Önceki gün oynanan G.Saray- Kasımpaşa maçındaki penaltı … SüperLig'de nefesleri kesen şampiyonluk yarışında sona yaklaştıksa gerilim de artıyor. Önceki gün oynanan G.Saray- Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonu gündemi sarstı. Kasımpaşa'nın penaltısının verilmediğini savunan F.Bahçe maçın ardından şok bir mesaj attı, ortalık yine karıştı.Kayırma ve haksızlık VAR! Mesajda, "Kirli lobi VAR, şaibe VAR, kayırma VAR, haksızlık VAR, adalet YOK" denildi. Paylaşım rekoru mesaja G.Saraylılar'ın tepkisi [...]
Uncategorized - Şubat 21, 2021 2:48 am A A

SüperLig’de nefesleri kesen şampiyonluk yarışında sona yaklaştıksa gerilim de artıyor. Önceki gün oynanan G.Saray- Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonu gündemi sarstı. Kasımpaşa’nın penaltısının verilmediğini savunan F.Bahçe maçın ardından şok bir mesaj attı, ortalık yine karıştı.

Kayırma ve haksızlık VAR!

Mesajda, “Kirli lobi VAR, şaibe VAR, kayırma VAR, haksızlık VAR, adalet YOK” denildi. Paylaşım rekoru mesaja G.Saraylılar’ın tepkisi büyük oldu.

Siz ağlamaya devam edin

Mesajınaltını yorum yağmuruna tutan G.Saraylılar, “Bizim 4 yıldızımız VAR. Şaibe arıyorsanız kendinize bakın. Ağlamaya devam edin” ifadesini kullandı.

Yine futbolun önüne geçti

G.Sarayyönetiminden şu ana kadar mesaja bir yanıt gelmedi. Son olarak derbide çıkan olaylar nedeniyle kavgaya tutuşan ezeli rakiplerin arasındaki bu büyük gerilim futbolun önüne geçti.

(Takvim)

Uncategorized - 2:48 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.