UEFA Genel Sekreterler toplantısı yapıldı

UEFA’ya üye 55 ülke federasyonunun genel sekreterlerinin katılımı ile düzenlenen UEFA Genel Sekreterler Toplantısı, video … UEFA’ya üye 55 ülke federasyonunun genel sekreterlerinin katılımı ile düzenlenen UEFA Genel Sekreterler Toplantısı, video konferans yöntemiyle yapıldı. Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Kardaş’ın Riva’dan katıldığı toplantıda UEFA tarafından federasyonlara önümüzdeki günlerde gerçekleşecek aktiviteler hakkında bilgi aktarımı yapıldı. Toplantıda önümüzdeki Mart ayında oynanacak Milli müsabakalarda alınacak sağlık ve hijyen tedbirleri ile maç organizasyonlarının detayları [...]
Uncategorized - Şubat 20, 2021 10:12 am A A
UEFA’ya üye 55 ülke federasyonunun genel sekreterlerinin katılımı ile düzenlenen UEFA Genel Sekreterler Toplantısı, video konferans yöntemiyle yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Kardaş’ın Riva’dan katıldığı toplantıda UEFA tarafından federasyonlara önümüzdeki günlerde gerçekleşecek aktiviteler hakkında bilgi aktarımı yapıldı.

Toplantıda önümüzdeki Mart ayında oynanacak Milli müsabakalarda alınacak sağlık ve hijyen tedbirleri ile maç organizasyonlarının detayları konuşuldu.

İçinde bulunduğumuz 2020-2021 sezonunda oynanması gereken U19 turnuvalarının geleceği ile ilgili de planlamalar da Federasyonlarla paylaşıldı.

Toplantı federasyon genel sekreterlerinin konularla ilgili görüşlerini paylaşması ile sona erdi.

Uncategorized - 10:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.