“Sadece futbolun konuşulmasını istiyoruz”

Hafta sonu Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Göztepe’de Başkan Mehmet Sepil, adil bir hakem yönetimi beklediklerini söyledi. Sepil: “Türk … Hafta sonu Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil, adil bir hakem yönetimi beklediklerini söyledi. Sepil: "Türk futbolunun en çok ihtiyacı olan şey maçların ardından sporcuların performansının konuşulması ve değerlendirilmesi. Umarım bu hafta oynayacağımız karşılaşmada ve bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmalarda hakemler yerine sadece futbol konuşulur. Tüm isteğimiz bu hafta Fenerbahçe'yle oynayacağımız karşılaşmada Hüseyin [...]
Uncategorized - Şubat 20, 2021 3:12 pm A A
Hafta sonu Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Göztepe’de Başkan Mehmet Sepil, adil bir hakem yönetimi beklediklerini söyledi.
Sepil: “Türk futbolunun en çok ihtiyacı olan şey maçların ardından sporcuların performansının konuşulması ve değerlendirilmesi. Umarım bu hafta oynayacağımız karşılaşmada ve bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmalarda hakemler yerine sadece futbol konuşulur. Tüm isteğimiz bu hafta Fenerbahçe’yle oynayacağımız karşılaşmada Hüseyin Göçek’in adil bir yönetim sergilemesi ve futbolcuların ve teknik adamların önüne geçmemesi. Adil yönetilecek bir maçın ardından hakemler değil futbolun güzellikleri konuşulur. Artık doya doya futbolun güzelliklerini konuşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Uncategorized - 3:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.