“Mbappe & Haaland, yeni Messi & Ronaldo olur”

Sevilen yorumcumuz Uğur Meleke, Borussia Dortmund’un Norveçli yıldızı Erling Haaland’ın dün gece UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla karşısında … Sevilen yorumcumuz Uğur Meleke, Borussia Dortmund'un Norveçli yıldızı Erling Haaland'ın dün gece UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla karşısında sergilediği başarılı performansı beIN MANŞET programında değerlendirdi. Meleke, "36 saat önce Mbappe, bir 'Messi' yaptı, ondan 24 saat sonra Haaland, 'Ronaldo' olmaya geldi. Haaland topla buluştuğunda bir yerinden kıpırdıyorsun, süperstar ışığı, X faktör... Bu, fazla kişide yok. Şampiyonlar [...]
Uncategorized - Şubat 20, 2021 2:36 am A A
Sevilen yorumcumuz Uğur Meleke, Borussia Dortmund’un Norveçli yıldızı Erling Haaland’ın dün gece UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla karşısında sergilediği başarılı performansı beIN MANŞET programında değerlendirdi.
Meleke, “36 saat önce Mbappe, bir ‘Messi’ yaptı, ondan 24 saat sonra Haaland, ‘Ronaldo’ olmaya geldi. Haaland topla buluştuğunda bir yerinden kıpırdıyorsun, süperstar ışığı, X faktör… Bu, fazla kişide yok. Şampiyonlar Ligi istatistikleri kıyaslandığı zaman, Mbappe ve Haaland, Messi ve Ronaldo’nun önündeler. Gelecek değiller, bugünün ta kendileri. İkisi de bu seviyeyi korursa, 2020’li yılların yeni Messi ve Ronaldo’su olmaya adaylar.” ifadelerini kullandı.
Uncategorized - 2:36 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.