Galatasaray yeni Hagi’sini buldu! 21’lik 10 numara Morutan…

Ara transferde yaptığı Mostafa Mohamed hamlesiyle ses getiren Galatasaray’da en büyük övgüyü scout departmanı aldı. Genç ve yetenekli … Ara transferde yaptığı Mostafa Mohamed hamlesiyle ses getiren Galatasaray'da en büyük övgüyü scout departmanı aldı. Genç ve yetenekli futbolcu arayışlarını sürdüren Sarı-Kırmızılılar'ın son gözdesi Olimpiu Morutan oldu. Yönetim 21 yaşındaki Rumen orta alan oyuncusunu listesine ekledi. 1.5 YILDIR YAKINDAN İZLENİYOR Steua'da orma giyen Morutan'ın 1.5 yıl takip edildiği ve yeni sezon öncesi transfer için harekete [...]
GALATASARAY - Şubat 20, 2021 7:24 am A A

Ara transferde yaptığı Mostafa Mohamed hamlesiyle ses getiren Galatasaray’da en büyük övgüyü scout departmanı aldı.

Genç ve yetenekli futbolcu arayışlarını sürdüren Sarı-Kırmızılılar’ın son gözdesi Olimpiu Morutan oldu. Yönetim 21 yaşındaki Rumen orta alan oyuncusunu listesine ekledi.

1.5 YILDIR YAKINDAN İZLENİYOR
Steua’da orma giyen Morutan’ın 1.5 yıl takip edildiği ve yeni sezon öncesi transfer için harekete geçileceği öğrenildi. Genç yıldızın kulübüyle sözleşmesi 2023 yılında sona erecek.

18 MAÇTA 4 GOL VE 10 ASİST
Morutan hem oynadığı bölge hem de sol ayağını çok etkili kullanması nedeniyle Romanya’da ‘Yeni Hagi’ olarak gösteriliyor. Genç yıldız 18 maçta 4 gol atarken, 10 da asist yaptı.

BİRÇOK KULÜBÜN GÜNDEMİNDE
Morutan’ı birçok Avrupa kulübü de yakından izliyor. Ancak Galatasaray, Steaua kulübünün sahibi George Becali ile olan iyi ilişkisini kullanarak bu transferi bitirmeyi hedefliyor. (Takvim)

GALATASARAY - 7:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.