Fenerbahçe’den sezon sonu bombası: Cengiz Ünder

Başakşehir’den eski takım arkadaşı İrfan Can Kahveci’yi Fenerbahçe’ye getirmeyi başaran Emre Belözoğlu şimdi de Cengiz Ünder’in peşine düştü … Başakşehir'den eski takım arkadaşı İrfan Can Kahveci'yi Fenerbahçe'ye getirmeyi başaran Emre Belözoğlu şimdi de Cengiz Ünder'in peşine düştü. Belözoğlu, kiralık oynadığı Leicester'da forma şansı bulamayan Cengiz için Roma kulübüyle temasa geçti ve 23 yaşındaki futbolcuya şimdiden talip olduklarını bildirdi. SATIN ALMA OPSİYONU KULLANILMAYACAK Öte yandan, Leicester City'nin 11 maçta sadece 2 kez sonradan oyuna giren [...]
FENERBAHÇE - Şubat 20, 2021 11:24 am A A

Başakşehir’den eski takım arkadaşı İrfan Can Kahveci’yi Fenerbahçe’ye getirmeyi başaran Emre Belözoğlu şimdi de Cengiz Ünder’in peşine düştü. Belözoğlu, kiralık oynadığı Leicester’da forma şansı bulamayan Cengiz için Roma kulübüyle temasa geçti ve 23 yaşındaki futbolcuya şimdiden talip olduklarını bildirdi.

SATIN ALMA OPSİYONU KULLANILMAYACAK
Öte yandan, Leicester City’nin 11 maçta sadece 2 kez sonradan oyuna giren Cengiz’in satın alma opsiyonunu kullanmayacağı Ada basınında ortaya atılan iddialar arasında.

FENERBAHÇE - 11:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.