Çotanak destanı

Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet, iddialı konuştu: “Giresunspor bu sezon bir destan yazıyor. Önümüzdeki sezon Süper Lig’de olacak. Elimizden … Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet, iddialı konuştu: "Giresunspor bu sezon bir destan yazıyor. Önümüzdeki sezon Süper Lig'de olacak. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz." EZE KUPAYI İSTİYOR Keçiören'in golcüsü Emeka Eze, takımı şampiyonluğa taşımak istediğini söyledi. Nijeryalı, "Takımımı şampiyonluğa taşımak istiyorum. Gollerimle bunu başaracağız" diye konuştu. EROĞLU İLK PEŞİNDE Üst üste 3 maçını kazanan Altınordu, Adana maçına [...]
FUTBOL - Şubat 20, 2021 12:24 am A A

Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet, iddialı konuştu: “Giresunspor bu sezon bir destan yazıyor. Önümüzdeki sezon Süper Lig’de olacak. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.”

EZE KUPAYI İSTİYOR
Keçiören’in golcüsü Emeka Eze, takımı şampiyonluğa taşımak istediğini söyledi. Nijeryalı, “Takımımı şampiyonluğa taşımak istiyorum. Gollerimle bunu başaracağız” diye konuştu.

EROĞLU İLK PEŞİNDE
Üst üste 3 maçını kazanan Altınordu, Adana maçına bu yıl ilk kez kez 4’te 4 yapmak için çıkacak. Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, “Kayıp yaşamak istemiyoruz. Serimiz devam edecek” dedi.

KAZANAN ADIVAR
Misli.com 3. Lig 2. Grup 21. hafta mücadelesinde Halide Edip Adıvarspor, Tokatspor’u 3-1 yendi. 4 maç sonra kazanan Halide Edip, 21 puana yükselirkenp Tokatspor ise 19 puanda kaldı.

FUTBOL - 12:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.