Atiba’dan Gençlerbirliği – Beşiktaş maçı sonrası Cenk Tosun’a övgü dolu sözler!

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında deplasmanda Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson, maçın ardından yayıncı … Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup eden Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson, maçın ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Atiba'nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:"CENK ELİNE GEÇEN FIRSATLARI KAÇIRMADI""Cenk Tosun bıraktığı yerden devam ediyor. Yeniden aramızda olduğu için çok mutluyum. Eline geçen fırsatları kaçırmıyor. Herkes iyi katkı veriyor. Hep beraber doğru yoldayız. Maç maç [...]
Uncategorized - Şubat 20, 2021 7:36 am A A

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında deplasmanda Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson, maçın ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Atiba’nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“CENK ELİNE GEÇEN FIRSATLARI KAÇIRMADI”

“Cenk Tosun bıraktığı yerden devam ediyor. Yeniden aramızda olduğu için çok mutluyum. Eline geçen fırsatları kaçırmıyor. Herkes iyi katkı veriyor. Hep beraber doğru yoldayız. Maç maç düşünüyoruz ve iyi bir mantalitemiz var.”

“YOLUN SONUNU GÖRMEK İSTİYORUZ”

“Bizim için bay geçeceğimiz haftadan önce kazanmak önemliydi. Kazanma alışkanlığımızı devam ettiriyoruz, bu çok önemli. Her maç gelişiyoruz. Kazanma alışkanlığı şampiyonluk yarışında bize çok katkı sağlayacaktır. Yolun sonunu görmek istiyoruz.”

Uncategorized - 7:36 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.