Trabzonspor’da vaka sayısı 6’ya yükseldi

Trabzonspor, iki futbolcusunun ve bir A Takım personelinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Böylece Karadeniz ekibinde … Trabzonspor, iki futbolcusunun ve bir A Takım personelinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Böylece Karadeniz ekibinde koronavirüse yakalanan futbolcu sayısı 6'ya yükseldi. Karadeniz ekibinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz COVID 19 testlerinin sonucunda iki futbolcumuz ve bir A Takım personelimizde pozitif vakaya rastlanmıştır. İzolasyona alınan futbolcularımız ve personelimizin tedavisine [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 2:00 am A A

Trabzonspor, iki futbolcusunun ve bir A Takım personelinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Böylece Karadeniz ekibinde koronavirüse yakalanan futbolcu sayısı 6’ya yükseldi.

Karadeniz ekibinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz COVID 19 testlerinin sonucunda iki futbolcumuz ve bir A Takım personelimizde pozitif vakaya rastlanmıştır. İzolasyona alınan futbolcularımız ve personelimizin tedavisine başlanmıştır.”
Trabzonspor, Süper Lig’in 26. haftasında 19 Şubat Cuma günü Medipol Başakşehir ile karşı karşıya gelecek.

Uncategorized - 2:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.