Trabzonspor’da bir pozitif vaka daha

Trabzonspor’da koronavirüs testi pozitif çıkanların sayısı 7’ye yükseldi. Kulüp, bir futbolcusunun daha yeni tip koronavirüs testinin pozitif … Trabzonspor'da koronavirüs testi pozitif çıkanların sayısı 7'ye yükseldi. Kulüp, bir futbolcusunun daha yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bordo-mavili kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Dün rutin olarak uyguladığımız PCR testlerinde sonucu negatif çıkan bir futbolcumuz bugün semptom göstermesi üzerine yeniden teste tabi tutulmuştur. COVID-19 testi pozitif çıkan futbolcumuz izolasyona alınarak tedavisine başlanmıştır." ifadelerine yer verildi.
Uncategorized - Şubat 19, 2021 11:24 pm A A
Trabzonspor’da koronavirüs testi pozitif çıkanların sayısı 7’ye yükseldi. Kulüp, bir futbolcusunun daha yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Bordo-mavili kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Dün rutin olarak uyguladığımız PCR testlerinde sonucu negatif çıkan bir futbolcumuz bugün semptom göstermesi üzerine yeniden teste tabi tutulmuştur. COVID-19 testi pozitif çıkan futbolcumuz izolasyona alınarak tedavisine başlanmıştır.” ifadelerine yer verildi.
Uncategorized - 11:24 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.