Sangare: “Daha iyisini yapıp yolumuza devam edeceğiz”

AJANSSPOR-HABER Fenerbahçe’nin deplasmanda Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Nazım Sangare konuştu. “Çok kritik bir galibiyet … AJANSSPOR-HABER Fenerbahçe'nin deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Nazım Sangare konuştu. "Çok kritik bir galibiyet oldu" Çok kritik bir galibiyet oldu. Bugün iyi savaştık. Bence daha iyi olabilirdik, özellikle ikinci yarıda. Sonradan iyi baskı yaptılar, pas yapamadık. Daha iyi olacağız. Üzerine koya koya devam edeceğiz. Onlar da kazanmak istedi. Biz biraz daha sakin [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 5:12 am A A

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe’nin deplasmanda Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Nazım Sangare konuştu.

“Çok kritik bir galibiyet oldu”

Çok kritik bir galibiyet oldu. Bugün iyi savaştık. Bence daha iyi olabilirdik, özellikle ikinci yarıda. Sonradan iyi baskı yaptılar, pas yapamadık. Daha iyi olacağız. Üzerine koya koya devam edeceğiz. Onlar da kazanmak istedi. Biz biraz daha sakin olmamız gerekiyor. Gereksiz hatalar yapıyoruz. Daha iyisini yapıp yolumuza devam edeceğiz.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!

Uncategorized - 5:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.