Mame Thiam’dan Galatasaray açıklaması! Mutlu değilim…

AJANSSPOR-HABER Fenerbahçe’nin deplasmanda Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Mame Thiam konuştu. “Gayet mutluyum” Gayet … AJANSSPOR-HABER Fenerbahçe'nin deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Mame Thiam konuştu. "Gayet mutluyum" Gayet mutluyum olduğunu belirten Thiam, "Galatasaray maçında oynayamamış olduğumdan dolayı mutlu değildim. Şu an herkes hazır olması lazım, çünkü şampiyonluğa oynuyoruz. Gol attığım için mutluyum ama en önemlisi takımın kazanmasıydı. "Mesut Özil'in bugün kalitesini herkes gördü"Mesut Özil'in bugün kalitesini herkes [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 7:00 am A A

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe’nin deplasmanda Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Mame Thiam konuştu.

“Gayet mutluyum”

Gayet mutluyum olduğunu belirten Thiam, “Galatasaray maçında oynayamamış olduğumdan dolayı mutlu değildim. Şu an herkes hazır olması lazım, çünkü şampiyonluğa oynuyoruz. Gol attığım için mutluyum ama en önemlisi takımın kazanmasıydı.

“Mesut Özil’in bugün kalitesini herkes gördü”

Mesut Özil’in bugün kalitesini herkes gördü. Kalitesi tartışılamaz. Bize çok şey katacak. Şampiyonluk yolunda bize yardım edecek. İki maçtan sonra bugün galip gelmemiz önemliydi. İlk yarı bu golün gelmesi önemliydi. Rakibe burada olduğumuzu gösterdik. Kazanmış olmak bugün en önemlisiydi” dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!

Uncategorized - 7:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.