“Finali seyircili oynatmayı düşünüyoruz”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER’e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu … Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER'e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS Basketbol Programları Sorumlu Müdürü İsmail Şenol'un kendisine yönelttiği soruları içtenlikle yanıtlayan Özdemir, futbol kamuoyu tarafından merak edilen pek çok konu başlığına açıklık getirdi. 29 Mayıs'ta İstanbul'un ev sahipliği yapacağı UEFA Şampiyonlar Ligi finali hakkında [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 8:36 pm A A
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER’e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
beIN SPORTS Basketbol Programları Sorumlu Müdürü İsmail Şenol’un kendisine yönelttiği soruları içtenlikle yanıtlayan Özdemir, futbol kamuoyu tarafından merak edilen pek çok konu başlığına açıklık getirdi.
29 Mayıs’ta İstanbul’un ev sahipliği yapacağı UEFA Şampiyonlar Ligi finali hakkında konuşan Özdemir, dev maçı belli kapasite ile de olsa seyircili oynatmak istediklerini söyledi.
Özdemir, “Olimpiyat stadımız çok iyi. Rüzgar panelleri için Yönetim Kurulu üyemiz Nuri Akım’a teşekkür ederim. Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçı mükemmeldi saha. Çim ve altyapı futbol oynamak için uygun. Belli kapasite seyirci düşünüyoruz. 29 Mayıs’ta Şampiyonlar Ligi finali oynanacak. Hem turizm açısından tekrar turizm cenneti olduğunu göstermeliyiz.” ifadelerini kullandı.
TFF Başkanı Nihat Özdemir ile gerçekleştirdiğimiz bu özel röportajın tamamını izlemek için dokunun!
Uncategorized - 8:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.