Beşiktaş’tan Ghezzal açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Cezayirli oyuncusu Rachid Ghezzal’ın sol kalça ön adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini duyurdu … Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Cezayirli oyuncusu Rachid Ghezzal'ın sol kalça ön adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini duyurdu. Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşılan bilgilendirme metninde, "Futbol Takımımızın Süper Lig’in 25. haftasında Gençlerbirliği ile oynadığı maçın ardından sol uyluk ön bölgesinde ağrı hisseden futbolcumuz Rachid Ghezzal’ın hastanede yapılan MR görüntülemesinde, [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 6:12 pm A A
Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Cezayirli oyuncusu Rachid Ghezzal’ın sol kalça ön adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini duyurdu.
Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşılan bilgilendirme metninde, “Futbol Takımımızın Süper Lig’in 25. haftasında Gençlerbirliği ile oynadığı maçın ardından sol uyluk ön bölgesinde ağrı hisseden futbolcumuz Rachid Ghezzal’ın hastanede yapılan MR görüntülemesinde, sol kalça ön adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama (evre 2 strain) tespit edilmiştir. Rachid Ghezzal’ın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.” ifadelerine yer verildi.
Uncategorized - 6:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.