“beIN SPORTS ile devam edelim istiyorum”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER’e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu … Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER'e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS Basketbol Programları Sorumlu Müdürü İsmail Şenol'un kendisine yönelttiği soruları içtenlikle yanıtlayan Özdemir, futbol kamuoyu tarafından merak edilen pek çok konu başlığına açıklık getirdi. Yeni yayın ihalesinin bu yıl içerisinde tamamlanmasını planladıklarını belirten Nihat Özdemir, [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 9:24 pm A A
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beIN SPORTS HABER’e konuk olarak gündeme dair pek çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
beIN SPORTS Basketbol Programları Sorumlu Müdürü İsmail Şenol’un kendisine yönelttiği soruları içtenlikle yanıtlayan Özdemir, futbol kamuoyu tarafından merak edilen pek çok konu başlığına açıklık getirdi.
Yeni yayın ihalesinin bu yıl içerisinde tamamlanmasını planladıklarını belirten Nihat Özdemir, beIN SPORTS ile yola devam etmeyi arzu ettiğini kaydetti.
Özdemir, “Sayın Ahmet Nuri Çebi ile toplantı yaptık. 2021-2022 beIN SPORTS’ta. Beş yıllık periyot için ihale komisyonu kuracağız. TFF’den belli sayı, Kulüpler Birliği’nden belli kişi ile komisyonu kuracağız. Şartname dahil her şeyi komisyon yapacak. Kulüplerden belli kişiler olacak. Hem TFF ve kulüpler önerileri geçen sefer de götürdü. Şartname en kısa sürede ilan edilecek. 31.12.2021’den önce ihaleyi sonlandıracağız. beIN SPORTS ile devam edelim istiyorum. İyi bir ilişkimiz var, sıkıntılı dönemleri beraber atlattık, önemli kadrosu ve yatırımları var. Öyle oldu ki dokuz maçı aynı anda verdi. Bu önemli bir yatırım. Kulüpleri maksimum seviyede sevindirecek bir ihale istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
TFF Başkanı Nihat Özdemir ile gerçekleştirdiğimiz bu özel röportajın tamamını izlemek için dokunun!
Uncategorized - 9:24 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.