Avrupa’ya gidecek mi? Altay Bayındır’dan transfer sözleri

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Altay Bayındır önemli açıklamalarda bulundu. Genç file bekçisi, sarı lacivertlilerin aldığı sonuçlardan olası … Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır önemli açıklamalarda bulundu. Genç file bekçisi, sarı lacivertlilerin aldığı sonuçlardan olası transferine kadar birçok konuda samimi sözler sarf etti. İşte o açıklamalar... Tivibuspor'a konuşan Altay Bayındır, "Şu an güzel gidişatın içindeyiz. Güzel birlikteliğin içindeyiz. Bunu da sahaya yansıttığımız sürece iyi sonuçlar alıyoruz. Hocamızın söylediklerini yaptığımız zaman sonuçları alıyoruz. Ben kalede [...]
FENERBAHÇE - Şubat 19, 2021 2:36 pm A A

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Altay Bayındır önemli açıklamalarda bulundu. Genç file bekçisi, sarı lacivertlilerin aldığı sonuçlardan olası transferine kadar birçok konuda samimi sözler sarf etti.

İşte o açıklamalar…

Tivibuspor’a konuşan Altay Bayındır, “Şu an güzel gidişatın içindeyiz. Güzel birlikteliğin içindeyiz. Bunu da sahaya yansıttığımız sürece iyi sonuçlar alıyoruz. Hocamızın söylediklerini yaptığımız zaman sonuçları alıyoruz. Ben kalede yapmam gerekeni yapıyorum. Konsantrasyonu iyi olan insanlar her zaman başarılı sonuçlar alıyor.” dedi.

Yükselen performansı ile ilgili olarak 22 yaşındaki file bekçisi, “Bir kaleci olarak benim başarıda payım oluyor. Bu herkesi memnun ediyor. Kalede güvenilen bir insanın olması takımdaki oyuncuları da rahatlatıyor. Herkes maçlardan sonra birbirini tebrik ediyor.” ifadelerini kullandı.

“SÜPER LİG’DE RAKİBİN ÖNEMİ YOK”

“A MİLLİ TAKIM İÇİN ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRECEĞİM”
Trabzonspor kalecisi Uğurcan ile rekabet etmediğini vurgulayan Altay Bayındır, “Uğurcan iyi bir kaleci inşallah bu şekilde devam eder. Biz milli takımda arkadaşız. Karşılaştırmalar olduğunu görüyorum ama söz konusu değil. Ben sadece kendimi nasıl geliştirebilirim noktasına odaklıyım. Kıyaslama benim baktığım şeyler değil. A Milli Takım kalesinde bir kişi oynayacak ve ben de onun için çalışmalarımı sürdüreceğim.” yorumunu yaptı.

Fenerbahçe’nin efsane kalecilerinden sonra kalede olmayı büyük gurur olarak değerlendiren başarılı file bekçisi, “Kulüpteki efsane isimlerin ardından kaleyi almak büyük gurur. Ben bu sorumluluklarımın farkındayım. Ankaragücü’nden buraya gelirken bunun farkında olarak geldim ve hazırdım. Buna her zaman kendimi hazırladım. Böyle isimlerden sonra kalede olmak benim için çok büyük gurur.” dedi.

MUSLERA SÖZLERİ
Muslera’yı öven Altay, “Muslera çok iyi kaleci ve özellikle karakterli bir oyuncu. Sakatlıktan döndü. Performansı ile Galatasaray’a katkısı her zaman oldu, bundan sonra da olacaktır. Ona başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“AVRUPA TRANSFERİ OLABİLİR”
Avrupa’ya transferinden de bahseden genç kaleci, “Benim her zaman hedefim en üst noktada olmaktır. Şu anda da üst noktayım. Takımın çıkarları ve başkanımızın söyledikleri doğrultusunda Avrupa transferi olabilir. Ben de Avrupa’da olmak için var olurum. Dediğim gibi takımın çıkarları önemli.” şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE - 2:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.