Atılay Canel: “Biz Altay’ı geçemedik”

AJANSSPOR – HABER Süper Lig 25. hafta karşılaşmasında Fatih Karagümrük, evinde Fenerbahçe’ye 2-1 yenildi. Karşılaşma sonrası Fatih … AJANSSPOR - HABER Süper Lig 25. hafta karşılaşmasında Fatih Karagümrük, evinde Fenerbahçe'ye 2-1 yenildi. Karşılaşma sonrası Fatih Karagümrüklü futbolcu açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam Canel "Bana göre mağlup olduğumuz için üzgünüz. En azından berabere bitecek bir oyundu. İlk yarı yediğimiz gol ve golden önce kaçırdığımız yüzde yüzlük pozisyon vardı. Biz Altay'ı geçemedik. Geçseydik berabere ya [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 4:24 am A A

AJANSSPOR – HABER

Süper Lig 25. hafta karşılaşmasında Fatih Karagümrük, evinde Fenerbahçe’ye 2-1 yenildi. Karşılaşma sonrası Fatih Karagümrüklü futbolcu açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam Canel “Bana göre mağlup olduğumuz için üzgünüz. En azından berabere bitecek bir oyundu. İlk yarı yediğimiz gol ve golden önce kaçırdığımız yüzde yüzlük pozisyon vardı. Biz Altay’ı geçemedik. Geçseydik berabere ya da galibiyet alırdık.” ifadelerini kullandı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!

Uncategorized - 4:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.