Altay Bayındır kaldığı yerden! Kale sağlam ellerde

Barış ŞEHİRLİOĞLU – AJANSSPOR Fenerbahçe’de bu sezon performansı ile dikkatleri çeken oyuncuların başında kaleci Altay Bayındır geliyor.22 … Barış ŞEHİRLİOĞLU - AJANSSPOR Fenerbahçe’de bu sezon performansı ile dikkatleri çeken oyuncuların başında kaleci Altay Bayındır geliyor.22 yaşındaki kaleci Denizlispor ve Hatayspor deplasmanlarında sahne alarak takımına 3 puanı getiren isim olmuştu. Harun Tekin'in Türkiye Kupası'ndaki Başakşehir maçında 2 hatalı gol yemesinden sonra Fenerbahçe'de kale Karagümrük karşısında Altay Bayındır'a emanet edildi. Fenerbahçe'nin bu önemli karşılaşmasında Altay [...]
Uncategorized - Şubat 19, 2021 9:12 am A A

Barış ŞEHİRLİOĞLU – AJANSSPOR

Fenerbahçe’de bu sezon performansı ile dikkatleri çeken oyuncuların başında kaleci Altay Bayındır geliyor.22 yaşındaki kaleci Denizlispor ve Hatayspor deplasmanlarında sahne alarak takımına 3 puanı getiren isim olmuştu.

Harun Tekin’in Türkiye Kupası’ndaki Başakşehir maçında 2 hatalı gol yemesinden sonra Fenerbahçe’de kale Karagümrük karşısında Altay Bayındır’a emanet edildi.

Fenerbahçe’nin bu önemli karşılaşmasında Altay Bayındır 2’si kaleciyle karşı karşıya olan 3 pozisyonrda kritik kurtarışlara imza attı. 22 yaşındaki kaleci, üç kez de topu uzaklaştırdı. Takımının 2-1 maçı kazanmasında yine büyük pay sahibi olan Altay Bayındır bu sezon 23 maça çıkarken 23 gol yedi. Maç başına bir gol yeme ortalaması tutturan genç file bekçisi 7 maçta da kalesini gole kapadı.

Yediği son üç gol jeneriklik

Fenerbahçe son üç maçta 3 gol yerken vuruşların hepsinin tam köşeye gitmesi dikkat çekiyor. 2-1 kazanılan Hatayspor maçında Boupendza, 1-0 kaybedilen Galatasaray karşılaşmasında Mostafa Muhamed köşeye çok başarılı vuruşlar yapıp ağları havalandırmıştı. Karagümrük maçında da İtalyan Fabio Borini’nin dönerek yaptığı muhteşem vuruş çatala gitti. Altay Bayındır böylece son üç maçta üç jeneriklik gol yemiş oldu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!

Uncategorized - 9:12 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.