Luyindama’dan Galatasaray – Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalar! “Çok zor koşullar altında oynadık”

Galatasaray’ın Kongolu stoperi Christian Luyindama, Süper Lig’in 25. haftasında Kasımpaşa ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu … Galatasaray'ın Kongolu stoperi Christian Luyindama, Süper Lig'in 25. haftasında Kasımpaşa ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Luyindama'nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:"ÇOK ZOR KOŞULLAR ALTINDA OYNADIK""Çok zor koşullar altında bu maçı oynadık. Önemli olan galibiyetle ayrılmaktı. 3 puanı aldık. Mutluyuz.""SAKATLIKLARDAN DOLAYI EN İYİ PERFORMANSIMI SERGİLEYEMEDİM""Zor bir dönemden geçtim. Bu sakatlıklardan dolayı en iyi performansımı sergileyemedim. [...]
Uncategorized - Şubat 18, 2021 9:12 pm A A

Galatasaray’ın Kongolu stoperi Christian Luyindama, Süper Lig’in 25. haftasında Kasımpaşa ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Luyindama’nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“ÇOK ZOR KOŞULLAR ALTINDA OYNADIK”

“Çok zor koşullar altında bu maçı oynadık. Önemli olan galibiyetle ayrılmaktı. 3 puanı aldık. Mutluyuz.”

“SAKATLIKLARDAN DOLAYI EN İYİ PERFORMANSIMI SERGİLEYEMEDİM”

“Zor bir dönemden geçtim. Bu sakatlıklardan dolayı en iyi performansımı sergileyemedim. En iyi performans için tüm çalışmalarımı yapıyorum. 3-4 maç üst üste oynayabilirsem daha iyi olacağım.”

Uncategorized - 9:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.