Galatasaray-Kasımpaşa maçında ilginç anlar! Penaltı noktasını temizlediler

Süper Lig’in 25. hafta maçında Galatasaray, yoğun kar yağışı altında oynanan mücadele Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup etti. Maçın son anlarına doğru … Süper Lig'in 25. hafta maçında Galatasaray, yoğun kar yağışı altında oynanan mücadele Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etti. Maçın son anlarına doğru Marcao ve Onyekuru'nun yaptığı hareket dikkat çekti.Mücadele 1-1 devam ederken sarı-kırmızılılar, 89. dakikada Onyekuru'nun yerde kalmasıyla penaltı kazandı. Ancak zeminin bozulmuş olmasından dolayı penaltı noktası da bozuktu. Penaltı atışını atacak olan Mohamed'in sıkıntı yaşamaması için [...]
Uncategorized - Şubat 18, 2021 11:00 pm A A

Süper Lig’in 25. hafta maçında Galatasaray, yoğun kar yağışı altında oynanan mücadele Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup etti. Maçın son anlarına doğru Marcao ve Onyekuru’nun yaptığı hareket dikkat çekti.

Mücadele 1-1 devam ederken sarı-kırmızılılar, 89. dakikada Onyekuru’nun yerde kalmasıyla penaltı kazandı. Ancak zeminin bozulmuş olmasından dolayı penaltı noktası da bozuktu. Penaltı atışını atacak olan Mohamed’in sıkıntı yaşamaması için Marcao ve Onyekuru penaltı noktasını temizlediler.

İŞTE O ANLAR

Uncategorized - 11:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.