Berna Gözbaşı: “Ankaragücü maçı 6 puanlık maç”

Süper Lig’in 25.haftasında sahasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan HES Kablo Kayserispor hanesine 3 puanı yazdırıp üst sıralara doğru çıkışını … Süper Lig'in 25.haftasında sahasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan HES Kablo Kayserispor hanesine 3 puanı yazdırıp üst sıralara doğru çıkışını sürdürmek istiyor. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ankaragücü maçı öncesinde camiaya birlik mesajı verdi. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, 6 puan değerinde gördükleri müsabakadan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini açıkladı. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir açıklama yapan HES [...]
Uncategorized - Şubat 18, 2021 1:48 pm A A
Süper Lig’in 25.haftasında sahasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan HES Kablo Kayserispor hanesine 3 puanı yazdırıp üst sıralara doğru çıkışını sürdürmek istiyor. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ankaragücü maçı öncesinde camiaya birlik mesajı verdi. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, 6 puan değerinde gördükleri müsabakadan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini açıkladı.

Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir açıklama yapan HES Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, şöyle dedi: “Ankaragücü maçında alınacak 3 puan, sezon başından beri yaşadığımız tüm sıkıntıları unutturacak, ilaç gibi gelecektir. Bu maçta alınacak galibiyet üst sıralara tırmanarak, yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak. Kayserispor sevdalılarını tek yürek olmaya; takımlarına tam destek vermeye davet ediyorum.”

Kaynak: Kayseri Haber

Uncategorized - 1:48 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.