19° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Hocasından Carrascal’a transfer çağrısı: Beşiktaş’a git!

Adı uzun süredir Beşiktaş ile anılan Jorge Carrascal, rotasını Kara Kartal’a çevirmiş durumda… Birçok kulübün transfer listesinde yer alan ve …
BEŞİKTAŞ - 25 Haziran 2020 07:17 A A

Adı uzun süredir Beşiktaş ile anılan Jorge Carrascal, rotasını Kara Kartal’a çevirmiş durumda… Birçok kulübün transfer listesinde yer alan ve Juventus’un da araya girmesi iddiasıyla sessizliğe gömülen Carrascal için Beşiktaş’lı taraftarlar ilk günden bu yana umudunu kesmedi. Geçen ay 22 yaşına giren orta saha oyuncunun pasta keserken yayınladığı resimin altına, Beşiktaşlı taraftarlar “Come to Beşiktaş” diyerek genç oyuncuyu takımlarına davet ederken, bu çağrıların halen devam etmesi genç yıldızı olumlu yönde etkilemiş durumda.

JUVENTUS’TA İŞİN ZOR

Buarada önceki gün ilginç bir gelişme daha yaşandı. Kolombiya’nın Antenna-2 kanalı, milli takım teknik direktörü Carlos Quieroz’un Jorge Carrascal’a, sürekli oynayabileceği bir takıma gitmesini önerdiğini iddia etti. River Plate’de yedek kalmaya devam etmesi durumunda kendisini 2022 Dünya Kupası’nda kullanma ihtimalinin azalacağını söyledi. Son dönemde River’de kalmayı düşünen Carrascal’ın bunun üzerine fikir değiştirdiği, Juventus’ta yedek kalmaktansa Beşiktaş’a giderek ilk 11’in değişmezi olmak istediği ifade edildi.

60 MAÇTA 9 GOL, ASİST

Karıyeri boyunca60 resmimüsabakadaforma giyenJorge Carrascal9 gol atıp,6’da asist yaparaktoplamda 15gole direkt etkietmeyi başardı.

Bu haber 40 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 07:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.