Light rain and snow
  • EURO
  • DOLAR

Hikmet Karaman: Falcao’nun sonu geldi!

Son olarak Kayserispor’u çalıştıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, “Falcao’nun sonu geldi, Atletico Madrid’de müthişti. Ama artık eskisi gibi değil. İstatistiklere göre Adem Büyük bile Falcao’nun önünde ” dedi. Geçtiğimiz günlerde Kayserispor ile yollarını ayıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, TRT Spor’da yayınlanan Gündem Futbol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karaman, “Binlerce Galatasaray taraftarı Falcao’yu karşılaşamaya […]
GALATASARAY - 23 Ekim 2019 22:02 A A

Son olarak Kayserispor’u çalıştıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, “Falcao’nun sonu geldi, Atletico Madrid’de müthişti. Ama artık eskisi gibi değil. İstatistiklere göre Adem Büyük bile Falcao’nun önünde ” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Kayserispor ile yollarını ayıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, TRT Spor’da yayınlanan Gündem Futbol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karaman, “Binlerce Galatasaray taraftarı Falcao’yu karşılaşamaya gitti. Falcao’nun sonu geldi, Türkiye’de oynuyor. Atletico Madrid’de müthişti. Ama artık eskisi gibi değil. Biz de pozisyon hatası çok. Falcao’nun bana göre en büyük artısı kafa toplarının çok iyi olması.” dedi.

“ADEM BÜYÜK BİLE FALCAO’NUN ÖNÜNDE”

Deneyimli hoca, “Bir arkadaşımızın analizi var isim vermeyeceğim. O analizi gönderse bize de tak diye koysam. Falcao, Türkiye Ligi’nde bütün golcülerin arasında en son sırada yer alıyor istatistik ve analizlerde… Adem Büyük bile Falcao’nun önünde gözüküyor. Teknolojiden yararlanmak zorundayız.” diye konuştu.

Bu haber 198 kez okundu.
GALATASARAY - 22:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.