19° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Galatasaray’ın 6. Kolombiyalısı oldu

Galatasaray’ın yeni transferi Radamel Falcao, sarı kırmızılıların 6. Kolombiyalı oyuncusu oldu. Galatasaray’da daha önce Mondragon, Gustavo Victoria, Jersson Gonzalez, Juan Pablo Pinto ve Robinson Zapata forma giymişti. Galatasaray, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Fransa’nın Monaco takımından Kolombiyalı golcü Radamel Falcao’yu kadrosuna kattı. Artık sarı-kırmızılı formayı giyecek olan Falcao, Aslan’ın da 6. Kolombiyalı futbolcusu olacak. İLK […]
GALATASARAY - 2 Eylül 2019 17:10 A A

Galatasaray’ın yeni transferi Radamel Falcao, sarı kırmızılıların 6. Kolombiyalı oyuncusu oldu. Galatasaray’da daha önce Mondragon, Gustavo Victoria, Jersson Gonzalez, Juan Pablo Pinto ve Robinson Zapata forma giymişti.

Galatasaray, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Fransa’nın Monaco takımından Kolombiyalı golcü Radamel Falcao’yu kadrosuna kattı. Artık sarı-kırmızılı formayı giyecek olan Falcao, Aslan’ın da 6. Kolombiyalı futbolcusu olacak.

İLK KOLOMBİYALI MONDRAGON

1959 yılından günümüze kadar olan bölümde Aslan’ın ilk Kolombiyalı futbolcusu Faryd Mondragon oldu. Cimbom’un uzun yıllar kalesini koruyan Mondragon, 2001-2007 yılları arasında görev yaptı. Sarı-kırmızılılarda top koşturan diğer Kolombiyalı oyuncular ise Gustavo Victoria (2001-2002), Jersson Gonzalez (2002), Juan Pablo Pinto (2010-2011) ve Robinson Zapata (2011).

EN ÇOK BREZİLYALILAR TRANSFER EDİLDİ

Galatasaray, 1959 yılından beri en çok Brezilyalı futbolcuları transfer etti. Aslan, 21 sambacı futbolcuyu renklerine bağladı.

Radamel falcao, galatasaray'ın 6. kolombiyalısı oldu
Kaynak: İHA

Bu haber 152 kez okundu.
GALATASARAY - 17:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.