Galatasaray’da Muslera’nın forması için 3 aday var

Galatasaray’da Muslera’nın en az 6 ay sahalardan uzak kalacak olması, Okan Kocuk’un ise formsuzluğu sebebiyle gözler kaleci transferine …
GALATASARAY - 27 Haziran 2020 09:41 A A

Galatasaray’da Muslera’nın en az 6 ay sahalardan uzak kalacak olması, Okan Kocuk’un ise formsuzluğu sebebiyle gözler kaleci transferine çevrilmiş durumda… 1 sezonluğuna “emanetçi” bir kaleci arayan Sarı- Kırmızılılar’da Şili’li Claudio Brovo, İspanyol Sergio Rico ve Fransız Stephane Ruffier isimleri şimdilik öne çıkan isimler.

Stephane Ruffier

BRAVO SEZON SONU SERBEST

Cimbom’un kaleci konusundaki ilk adayının ise Manchester City ile sözleşmesi sona erecek olan Cladio Bravo olduğu öne sürülüyor. Bonservis sorunu olamayan Bravo ile yönetim menajerler aracılığıyla temas kurmuş durumda.

SERGİO RİCO DA GÜNDEMDE

Bravo’yu listenin tepesine yazan G.Saray’ın bonservisi Sevilla’da olan İspanyol kaleci Sergio Rico için de nabız yokladığı iddia edildi. Rico, bu sezonu kiralık olarak PSG’de geçirdi. Rico’nun Sevilla ile 1 yıllık sözleşmesi var.

Sergio Rico

SON ADAY STEPHANE RUFFİER

Kaleci arayışlarına hız veren Cimbom’da son adayın ise Saint Etienne’den Stephane Ruffier olduğu belirtiliyor. G.Saray; Bravo, Rico, Ruffier üçlüsünden birini bitirmek istiyor.

Bu haber 37 kez okundu.
GALATASARAY - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.