Galatasaray’a transferi duyurulmuştu! Emre Mor’dan kafaları karıştıran paylaşım

Celta Vigo forması giyen Emre Mor, WBD Menajerlik Şirketi’nin CEO’sunun yaptığı “Emre Mor Galatasaray’da” paylaşımını, “Bu adam kim?” diyerek yalanladı. WBD Menajerlik Şirketi’nin CEO’su Erik Alonso Twitter hesabından, Emre Mor’un Galatasaray’a transferinin tamamlandığını duyurdu. İspanyol basını da Emre Mor’un sarı-kırmızılı takımla 1 yıllık kiralık olarak anlaştığını yazdı. “BU ADAM KİM” Bu haberlerden sonra Emre Mor […]
GALATASARAY - 30 Temmuz 2019 20:21 A A

Celta Vigo forması giyen Emre Mor, WBD Menajerlik Şirketi’nin CEO’sunun yaptığı “Emre Mor Galatasaray’da” paylaşımını, “Bu adam kim?” diyerek yalanladı.

WBD Menajerlik Şirketi’nin CEO’su Erik Alonso Twitter hesabından, Emre Mor’un Galatasaray’a transferinin tamamlandığını duyurdu. İspanyol basını da Emre Mor’un sarı-kırmızılı takımla 1 yıllık kiralık olarak anlaştığını yazdı.

“BU ADAM KİM”

Bu haberlerden sonra Emre Mor cephesinden kafaları karıştıran bir paylaşım geldi. Menajerlik şirketinin twitini paylaşan Emre, “Bu adam kim?” yazdı. Bu paylaşım kısa süre içinde binlerce kez paylaşıldı.

Bu haber 176 kez okundu.
GALATASARAY - 20:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.