Galatasaray, tören hazırlıklarına başladı!

  Galatasaray’da yeni transferler için 4 Eylül saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenlenecek. Biletler 23 liradan satışa sunulacak. Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Futbol Takımımızın yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenlenecektir. Saha içinde yapılacak olan imza töreni taraftarlarımıza açık olarak […]
GALATASARAY - 3 Eylül 2019 11:35 A A

 

Galatasaray’da yeni transferler için 4 Eylül saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenlenecek. Biletler 23 liradan satışa sunulacak.

Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Futbol Takımımızın yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenlenecektir. Saha içinde yapılacak olan imza töreni taraftarlarımıza açık olarak gerçekleşecek, Türk Telekom Stadı kapıları etkinlik için 19.05 itibariyle açılacaktır. Yeni transferlerimize en sıcak şekilde hoş geldin demek için tüm taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz!

250 LİRALIK ALIŞVERİŞ YAPANLARA GİRİŞ ÜCRETSİZ

Kombine sahibi tüm taraftarlarımız imza törenini ücretsiz olarak koltuklarının bulunduğu tribünde izleyebilecektir. Ancak etkinlik kombine devir işlemine kapalıdır. Ayrıca İstanbul’daki GSSTORE’lardan minimum 250 liralık alışveriş yapan taraftarlarımız imza törenine ücretsiz giriş hakkı kazanacaktır.

BİLETLER 23 LİRA

İmza töreninin biletleri 03.09.2019 Salı günü saat 14.00’te passo.com.tr üzerinden 23 TL’ye satışa sunulacak, passolig kartı bulunmayan taraftarlarımız Aslanlıyol gişelerinden kağıt bilet satın alabilecektir. Tüm koltuklar numarasızdır.

MEŞALE ALINMAYACAK

-İmza töreninde meşale yakmak kesinlikle yasaktır. Stada giriş esnasında taraftarlarımızın üzerinde meşale, bozuk para, çakmak, kesici alet gibi yasaklı maddeler bulunması halinde bu maddelere el konulacaktır.

Galatasaray, yeni transferler için 4 eylül'de imza töreni düzenleyecek!

Bu haber 167 kez okundu.
GALATASARAY - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.