11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Galatasaray Medya Direktörü’nden cezalara manidar gönderme!

  Galatasaray A Takım Medya Koordinatörü Hande Sümertaş, sosyal medya hesabından Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın fotoğraflarını paylaşarak, “Kulübede birlikte yakalayamıyorum. Hazır bulmuşken anı ölümsüzleştireyim dedim” yazdı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 4, Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala’ya ise 3 maç ceza verdi. Sarı kırmızılı camia gelen bu cezalara […]
GALATASARAY - 7 Eylül 2019 13:30 A A

 

Galatasaray A Takım Medya Koordinatörü Hande Sümertaş, sosyal medya hesabından Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın fotoğraflarını paylaşarak, “Kulübede birlikte yakalayamıyorum. Hazır bulmuşken anı ölümsüzleştireyim dedim” yazdı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 4, Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala’ya ise 3 maç ceza verdi. Sarı kırmızılı camia gelen bu cezalara tepkisini sürdürüken, geçtiğimiz sezon da sık sık cezalarla yedek kulübesinde yer alamayan Hasan Şaş, Fatih Terim ve Ümit Davala ile birlikte bugünkü idmanı takip etti.

10 BİNDEN FAZLA BEĞENİ ALDI

Galatasaray A Takım Medya Koordinatörü Hande Sümertaş da sosyal medya hesabından TFF’ye göndermede bulundu. 3 ismin resmini çeken Sümertaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşıma “Kulübede birlikte yakalayamıyorum. Hazır bulmuşken anı ölümsüzleştireyim dedim.” yazdı.Bu paylaşım kısa süre içinde 10 binden fazla beğeni aldı.

Bu haber 172 kez okundu.
GALATASARAY - 13:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.