Formula 2 pilotu Anthoine Hubert, yarış sırasında hayatını kaybetti!

Formula 2 pilotu Anthoine Hubert, Belçika Grand Prix’sinde geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Kazanın ardından ara verilen grand prix, daha sonra iptal edildi. Yarışın ikinci turunda meydana gelen kazada, BWT Arden takımının 22 yaşındaki Fransız pilotu Hubert’in aracı bariyerlere çarptıktan sonra piste savruldu. Arkadan gelen ABD’li pilot Juan Manuel Correa’nın aracı yaklaşık 250 kilometre hızla Hubert’in […]
DİĞER - 1 Eylül 2019 00:24 A A

Formula 2 pilotu Anthoine Hubert, Belçika Grand Prix’sinde geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Kazanın ardından ara verilen grand prix, daha sonra iptal edildi.

Yarışın ikinci turunda meydana gelen kazada, BWT Arden takımının 22 yaşındaki Fransız pilotu Hubert’in aracı bariyerlere çarptıktan sonra piste savruldu. Arkadan gelen ABD’li pilot Juan Manuel Correa’nın aracı yaklaşık 250 kilometre hızla Hubert’in aracına çarptı.

YARIŞ İPTAL EDİLDİ

Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonundan (FIA) yapılan açıklamada, Hubert’in kaldırıldığı sağlık merkezinde hayatını kaybettiği, hastaneye kaldırılan Correa’nın durumunun ise stabil olduğu kaydedildi. Kazanın ardından ara verilen grand prix, daha sonra iptal edildi.

Formula 2 pilotu a class=

Anthoine Hubert, yarış sırasında hayatını kaybetti!

Kaynak: AA

Bu haber 181 kez okundu.
DİĞER - 00:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.