Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Fernando Muslera: “İstediğimiz Skor İle Ayrılamadık”

İstanbul (CUHA) – Galataray, SL Benfica’ya 2-1 kaybettiği maçtan sonra Sarı Kırmızılı ekibin kalecisi Fernando Muslera açıklamalarda bulundu. Fernando Muslera şu ifadeleri kullandı: “Penaltının verildiği anda pozisyonu tam göremedim ama herkesin bize söylediği pozisyonun penaltı olmadığıydı. Herkes defalarca izlemiştir. Böyle önemli bir maçta zorlu bir rakibe karşı oynuyorsunuz. Haksız bir penaltıyla 1-0 geriye düşmek ister […]
FUTBOL - 23 Ekim 2020 21:24 A A

İstanbul (CUHA) – Galataray, SL Benfica’ya 2-1 kaybettiği maçtan sonra Sarı Kırmızılı ekibin kalecisi Fernando Muslera açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera şu ifadeleri kullandı:

“Penaltının verildiği anda pozisyonu tam göremedim ama herkesin bize söylediği pozisyonun penaltı olmadığıydı. Herkes defalarca izlemiştir. Böyle önemli bir maçta zorlu bir rakibe karşı oynuyorsunuz. Haksız bir penaltıyla 1-0 geriye düşmek ister istemez bizi biraz aşağıya çekti. Sonra tekrardan toparladık, golü bulduk. Pozisyonlar yakaladık, iyi de oynadık aslında ama ne yazık ki avantajlı bir skor yakalayamadık. Bu iki ayaklı bir eşleşme, bu maçın bir de rövanşı var. Şunda hemfikiriz ki istediğimiz skor ile ayrılamadık bu maçtan. Avantaj şu anda rakibimizde gözüküyor ancak futbolda her şey olabiliyor. Rövanş mücadelesine en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor.”

Originally posted on 15 Şubat 2019 @ 00:15

Bu haber 305 kez okundu.
FUTBOL - 21:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.