Fenerbahçe’nin teklifini reddetti, G.Saray’ı düşünecek

  Inter’de yeteri kadar forma şansı bulamayan Dalbert Henrique, Fenerbahçe’den gelen teklife olumsuz yanıt verdi. Brezilyalı sol bek oyuncusu Galatasaray’dan gelen teklife ise Şampiyonlar Ligi yüzünden sıcak bakıyor. Fatih Terim’in sol bekte sol ayaklı bir oyuncu istediği bilinirken, İtalya’dan Galatasaray’ı ilgilendiren haberler geldi. FENERBAHÇE’DEN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ Fiorentina’nın Nagatomo için teklif yapacağı konuşulurken, sarı-kırmızılı kulüp […]
GALATASARAY - 27 Ağustos 2019 16:54 A A

 

Inter’de yeteri kadar forma şansı bulamayan Dalbert Henrique, Fenerbahçe’den gelen teklife olumsuz yanıt verdi. Brezilyalı sol bek oyuncusu Galatasaray’dan gelen teklife ise Şampiyonlar Ligi yüzünden sıcak bakıyor.

Fatih Terim’in sol bekte sol ayaklı bir oyuncu istediği bilinirken, İtalya’dan Galatasaray’ı ilgilendiren haberler geldi.

FENERBAHÇE’DEN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ

Fiorentina’nın Nagatomo için teklif yapacağı konuşulurken, sarı-kırmızılı kulüp Japon sol bekin alternatifini hazırladı: Dalbert Henrique. Inter’de forma şansı bulamayan Dalbert, Kolarov’u alamayan Fenerbahçe’den gelen teklifi reddetti.

GALATASARAY DA PEŞİNDE

25 yaşındaki Brezilyalı sol bek, Şampiyonlar Ligi faktörüyle Galatasaray’dan gelecek olası teklifi değerlendireceğini söyledi. Nagatomo satılırsa FFP’den kurtulacak sarı-kırmızılılar, Inter’den Dalbert’i kiralayacak.

Bu haber 148 kez okundu.
GALATASARAY - 16:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.