24° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Fatih Terim’den Ali Koç’a olay gönderme: Şimdiden geçmiş olsun

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sözlerine cevap veren Fatih Terim, “Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun.” dedi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, “Biz tenhada da kalabalıkta da aynı konuşan insanlarız. Kendi hocasına verilen tazminatla ilgili söyleyeceklerimiz bitmedi. […]
GALATASARAY - 28 Temmuz 2019 14:59 A A

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sözlerine cevap veren Fatih Terim, “Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun.” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, “Biz tenhada da kalabalıkta da aynı konuşan insanlarız. Kendi hocasına verilen tazminatla ilgili söyleyeceklerimiz bitmedi. Gerekli bilgileri basına vereceğiz. Sistemin ne kadar kokuşmuş olduğunu değerli kaynakların nasıl heba edildiğini anlayacaksınız.” sözlerine sosyal medya hesabından eski bir videosunu alıntılayarak cevap verdi.

“RÜTBEMİZ FARKLI”

Yaptığı paylaşıma “Arkadaşlar, biz yola çıktığımızdan beri elinden geleni ardına koymayan eksik olmadı çok şükür. Aramızda hala anlamayanlar varmış… O zaman bir kez daha…” yazan Terim, “Adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Rütbemiz de farklı. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun. Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. Ben daha fazla konuşarak acıyı daha fazla artırmak istemiyorum.” dedi.

Ali Koç'tan sert açıklama: Ayağınızı denk alınAli Koç’tan sert açıklama: Ayağınızı denk alın

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Bu haber 161 kez okundu.
GALATASARAY - 14:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.