Light rain and snow
  • EURO
  • DOLAR

Fatih Terim, Hasan Şaş’ı böyle ikna etmiş!

  Süper Lig’in ilk haftasında Denizlispor ile deplasmanda oynanan maçın sonunda taraftarlarla tartışan ve daha sonra istifa eden Hasan Şaş’ı Fatih Terim’in hangi sözlerle ikna ettiği ortaya çıktı. Denizlispor’a deplasmanda 3-0 mağlup oldukları maç sonrasında Necati Ateş ile birlikte taraftarlarla sözlü tartışmaya girip ardından istifa kararı alan Hasan Şaş’ın yaşanan süreçte yönetim içerisinden herhangi bir […]
GALATASARAY - 29 Ağustos 2019 15:23 A A

 

Süper Lig’in ilk haftasında Denizlispor ile deplasmanda oynanan maçın sonunda taraftarlarla tartışan ve daha sonra istifa eden Hasan Şaş’ı Fatih Terim’in hangi sözlerle ikna ettiği ortaya çıktı.

Denizlispor’a deplasmanda 3-0 mağlup oldukları maç sonrasında Necati Ateş ile birlikte taraftarlarla sözlü tartışmaya girip ardından istifa kararı alan Hasan Şaş’ın yaşanan süreçte yönetim içerisinden herhangi bir destek görmemesi üzerine istifa ettiği öğrenildi.

İstifa kararı sonrasında ise Fatih Terim’in Hasan Şaş’ı ikna etmesinin detayları belli oldu. Tecrübeli çalıştırıcının Şaş’a, “Sen bırakırsan biz de bırakırız. Yönetim seni bu konuda yalnız bırakmış olabilir fakat bizim için aslolan Galatasaray’dır, eğer kararında ısrarcıysan biz de istifa etmeye hazırız” dediği, bu görüşmenin ardından deneyimli antrenör Şaş’ın istifa kararından vazgeçtiği ifade edildi.

TERİM İLE YÖNETİM ARASINDA GERGİNLİK İDDİASI

Hasan Şaş’ın yaşadığı istifa sürecinde antrenörünü destekleyecek bir hamle yapmayan Başkan Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak’la Fatih Terim’in arasında soğuk rüzgarların estiği öğrenilirken, Terim’in gerek kapalı kapılar ardında gerekse Konyaspor maçından sonra yönetime sert göndermelerde bulunduğu bildirildi.

Fatih terim, hasan Şaş'ı böyle ikna etmiş!

Bu haber 179 kez okundu.
GALATASARAY - 15:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.