Erhan Altın: “İhtiyacımız Olan 3 Puanı Aldığımız İçin Mutluyuz”

Karabük (CUHA) – Kardemir Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Erhan Altın, çok zor bir maç oynadıklarını ve ihtiyaçları olan 3 puanı aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.  Altın, “Gençlerbirliği maçından sonra Antalya’da kamp dönemi yaşadık. Oyuncularımın orada çalışmaları, istek ve arzuları bu galibiyeti bize getirdi. Futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum. 6 haftadır kazanamayan, yeni toplanan […]
FUTBOL - 24 Şubat 2019 23:07 A A

Karabük (CUHA) – Kardemir Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Erhan Altın, çok zor bir maç oynadıklarını ve ihtiyaçları olan 3 puanı aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. 

Altın, “Gençlerbirliği maçından sonra Antalya’da kamp dönemi yaşadık. Oyuncularımın orada çalışmaları, istek ve arzuları bu galibiyeti bize getirdi. Futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum. 6 haftadır kazanamayan, yeni toplanan bir takım. Kısa süreçte buraya kadar geldik. İnanıyorum ki bundan sonra futbolcularımla daha çalışan ve geride gelecek arkadaşlarımız var. Onlarında bize hazır bir şekilde katılmaları ile birlikte layık olduğumuz yere geleceğiz. Rakiplerimizin kayıpları da bizleri moral ve motivasyon olarak yükseltti. 9 kişi kalmanın verdiği kapanma ile ister istemez geriye çekilerek galibiyeti koruduk. Buradan ihtiyacımız olan ve bizi ileriye taşıyacak olan 3 puanı aldığımız için çok mutluyuz” dedi.

Bu haber 227 kez okundu.
FUTBOL - 23:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.