Emre Mor’un eşyaları çöpe atıldı

Galatasaray’ın transfer için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdiği Emre Mor büyük bir şok yaşadı. Celta Vigolu futbolcu ile ilgili bugün sürpriz kareler ortaya çıktı. Takımdan ayrılan Emre Mor’un eşyalarının çöpe atıldığı görüntülendi. Galatasaray’a transferi konusunda her türlü konuda anlaşılan hatta KAP’a bile bildirilen, Celta Vigo’da takım arkadaşlarıyla vedalaşan Emre Mor’un eşyaları, kulüp personelleri tarafından çöpe atıldığı […]
FUTBOL - 31 Temmuz 2019 15:39 A A

Galatasaray’ın transfer için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdiği Emre Mor büyük bir şok yaşadı. Celta Vigolu futbolcu ile ilgili bugün sürpriz kareler ortaya çıktı. Takımdan ayrılan Emre Mor’un eşyalarının çöpe atıldığı görüntülendi.

Galatasaray’a transferi konusunda her türlü konuda anlaşılan hatta KAP’a bile bildirilen, Celta Vigo’da takım arkadaşlarıyla vedalaşan Emre Mor’un eşyaları, kulüp personelleri tarafından çöpe atıldığı bildirildi ve fotoğraf kareleri paylaşıldı.

EŞYALARI ÇÖPE ATILDI

İspanya’nın El Desmarque Celta sitesinde yer alan habere göre; kulüpten ayrılan Emre Mor’un kramponları da dahil olmak üzere birçok eşyasının çöpte olduğu görüldü.

Celta Vigo’nun 13 milyon euro bonservis ücretiyle kulüp tarihinin en pahalı transferi olan Emre, İspanyol ekibinde düzenli forma şansı bulamamış ve 4 kez kadro dışı kalmıştı.

Bu haber 141 kez okundu.
FUTBOL - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.