Açık
  • EURO
  • DOLAR

Eljif Elmas, apar topar hastaneye kaldırıldı!

  Fenerbahçe’nin Napoli’ye sattığı Eljif Elmas, milli takım idmanında sağ ayağına darbe aldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Fenerbahçe’nin 16 milyon euro bonservis bedeli karşılığında İtalya’nın Napoli takımına sattığı Eljif Elmas, milli takımda üzücü bir sakatlık yaşadı. Kuzey Makedonya Milli Takımı idmanında sağ ayak bileğine kötü bir darbe alan Eljif Elmas, kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. […]
FUTBOL - 8 Eylül 2019 17:04 A A

 

Fenerbahçe’nin Napoli’ye sattığı Eljif Elmas, milli takım idmanında sağ ayağına darbe aldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı.

Fenerbahçe’nin 16 milyon euro bonservis bedeli karşılığında İtalya’nın Napoli takımına sattığı Eljif Elmas, milli takımda üzücü bir sakatlık yaşadı. Kuzey Makedonya Milli Takımı idmanında sağ ayak bileğine kötü bir darbe alan Eljif Elmas, kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

NAPOLİ İLE 2 MAÇTA 36 DAKİKA OYNADI

İtalyan basını, haberi son dakika olarak geçerken genç oyuncu milli takım kadrosundan da çıkarıldı. İtalya Serie A’da Napoli formasıyla 2 maçta görev alan Eljif Elmas, toplamda ise 34 dakika sahada kaldı.

İdmanda sakatlanan eljif elmas, apar topar hastaneye kaldırıldı!

Bu haber 167 kez okundu.
FUTBOL - 17:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.